O NAS

Jesteśmy grupką żądnych władzy nad światem blogerów, którzy zauważają panujące nad ludźmi błędne stereotypy. Próbujemy je obalić, jednocześnie jesteśmy zbyt leniwi aby robić to samodzielnie, dlatego też pracujemy w grupie i dzielimy się obowiązkami (mniej więcej) równo. Tytuł ,,Na przekór” nie świadczy o tym, że jesteśmy zbuntowanymi nastolatkami, którzy na złość rodzicom słuchają metalu i wracają do domu po umówionej 22, a po prostu wyśmiewamy, niszczymy i dementujemy fałszywe schematy panujące w społeczeństwie.

Oczywiście, nie będziemy tu pisali wyłącznie o swoich przemyśleniach dotyczących Polaków-Pijaków oraz Brudasów-Włochów, a również sporo o kulturze. Tzn. chodzimy do teatru (co nie jest aż takie rzadkie wśród młodzieży), do kina (choć Pietrov woli oglądać filmy typu Zmutowany Rekin Kontratakuje), słuchamy muzyki (bardzo różnorodnej – od rocka chrześcijańskiego po dubstep), gramy w gry planszowe (bardzo lubimy wszelakie odmiany monopolu) oraz (o zgrozo!) czytamy gazety i książki. Pojawiać się będą więc również recenzje, być może kiedyś także wywiady i reportaże.

Jesteśmy bardzo otwarci na propozycje współpracy. Jeżeli wykonujesz choć jedną z czynności o których pisałem wyżej – nie łódź się, to za mało. Musisz również mieć nieco przegięte pomysły i nie bać się wyrażać swego zdania oraz krytyki. Zaznaczam jednak, że bardzo ważne jest zaangażowanie i nie zależy nam na tych, którzy obiecują a nic nie robią. Jeżeli jednak zdecydujesz się do nas dołączyć – napisz jakiś komentarz na blogu i zostaw e-mail. Skontaktujemy się.

 

Reklamy